OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - prodej sanitární techniky export

  • Příbram
  • nástup ihned

Popis

Hledáme kandidáty/kandidátky pro doplnění exportního týmu!

Náplň práce:

  • zastupování společnosti v určeném regionu
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • školení a odborná podpora obchodní sítě
  • odpovědnost za expozice výrobků RAVAK
  • pravidelný reporting výsledků a zpráv o situaci v regionu

Nabízíme:

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • cestování po celém světě v rámci své pracovní náplně
  • zázemí silné nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu
  • možnost osobního rozvoje, podporujeme vzdělávání
  • mzdové podmínky v souladu s interní směrnicí
  • motivující pohyblivé složky mzdy vázané na pracovní výsledky
  • zajímavé benefity včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (obchodního zaměření)
  • minimálně 5 roků praxe v obchodní činnosti

2 pozice

  • 1x anglický jazyk slovem a písmem na výborné úrovni

1x německý jazyk slovem a písmem na výborné úrovni

  • PC uživatelsky (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výborné komunikační schopnosti
  • obchodní myšlení, orientace na cíl a výsledek
  • samostatnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení
  • ochota a chuť cestovat a získávat nové zkušenosti
  • místo výkonu práce Příbram + zahraniční služební cesty
  • termín nástupu dle dohody

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. RAVAK dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky. Mezi nimi praktický nábytek do každé koupelny a také vysoce kvalitní, elegantní a dostupné vodovodní baterie.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Obecnická 285, 261 01 Příbram I
Kontaktní osoba: Ing. Jan Triner
E-mail: jan.triner@ravak.com
Telefon: 318427234
ID inzerátu: 166061

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.