PRODUCT MANAGER

  • Příbram
  • nástup ihned

Hledáme kandidáta/kandidátku pro doplnění oddělení produktového řízení

Náplň práce:

  • správa části produktového portfolia
  • koordinace procesů vývoje novinek a uvedení na trhy RAVAK a.s. ve svěřené části produktového portfolia
  • správa databázových systémů konfigurátor atypických výrobků, produktová databáze
  • podpora přípravy dat pro vyhodnocování vývoje produktových skupin

Nabízíme:

  • zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • zajímavé zaměstnanecké výhody včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn
  • možnost profesního růstu
  • odpovídající mzdové podmínky v souladu s interní směrnicí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického nebo technickoekonomického zaměření
  • odborná praxe vítána
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem výhodou
  • PC na vyšší úrovni (Excel, pokročilé funkce, tvorba kontingenčních tabulek), znalost informačního systému BYZNYS vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, systematičnost
  • pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • nástup možný ihned (dle dohody)

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. RAVAK dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky. Mezi nimi praktický nábytek do každé koupelny a také vysoce kvalitní, elegantní a dostupné vodovodní baterie.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Obecnická 285, 261 01 Příbram I
Kontaktní osoba: Ing. Jan Triner
E-mail: jan.triner@ravak.com
Telefon: 318427234
ID inzerátu: 166063

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.