Servisní technik VZV do dílny v MB

  • Mladá Boleslav
  • nástup ihned

Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem na Praze 10 (Hostivař), hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Servisní technik do dílny v Mladé Boleslavi.

Náplň práce:

- provádění servisní činnosti na dílně
- technická podpora
- pravidelné kontroly
- opravy, celkový servis

Co požadujeme:

- ÚSO/SŠ technického směru - obor automechanik, elektrotechnika apod.
- základní znalost Aj nebo Nj
- znalost elektrotechniky, motorů, mechaniky, hydrauliky
- praxe v oboru manipulační technika výhodou
- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
- ŘP skupiny B,  skupina C nebo T
- bydliště v daném regionu
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, loajalita

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- pracovní doba od 7,00 do 15,30
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky v hodnotě 100 Kč, týden dodatkové dovolené
- systém školení, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, - teambuildingové akce a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Kontaktní osoba: Dana Dvořáková
E-mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776 669 412
ID inzerátu: 170841

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.

Ochrana osobních údajů

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti Dana Dvořáková - Maxijob, aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na dvorakova@maxijob.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Dana Dvořáková - Maxijob prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.