Asistent/ka konstrukčního odělení

  • Praha
  • nástup ihned

Pro zahraniční společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem jednoúčelových dynamických zkušebních strojů určených zejména pro automobilový průmysl, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka konstrukčního oddělení.

Náplň práce:

- Administrativní podpora týmu konstruktérů
- Kompletace výkresové dokumentace, zajištění všech podkladů
- Práce s dokumenty, příprava návodů, interních sdělení
- Tvorba tabulek, příprava dokumentace
- Vyřízení korespondence

Co od Vás očekáváme:

- SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
- Pokročilá znalost AJ
- Znalost MS Office programů – práce s dokumenty, tabulkami a interními systémy
- Word, Excel a Acrobat na pokročilé uživatelské úrovni je nutný základ.
- Flexibilita – umět se přizpůsobit tomu, co je právě důležité.

Co Vám nabídneme

- Práci ve zkušeném týmu, kteří tvou práci umí ocenit a váží si jí
- Dovolenou v rozsahu 5-ti týdnů
- Neformální, přátelské prostředí středně velké firmy
- Firemní vzdělávání, Stravenky, Multisportkarta, další benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–30 000 Kč
Kontaktní osoba: Dana Dvořáková
E-mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776 669 412
ID inzerátu: 170842

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.

Ochrana osobních údajů

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti Dana Dvořáková - Maxijob, aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na dvorakova@maxijob.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Dana Dvořáková - Maxijob prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.