Truhlář

  • Příbram
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Hledáme šikovného truhláře (řemeslníka) do našeho týmu.

Chcete pracovat se dřevem a vyrábět věci na zakázku ve fajn kolektivu?  Tak neváhejte a ozvěte se!

Náplň práce:

  • výroba a montáž kuchyňských linek, vestavných skříní, kancelářského nábytku, oken, pergol, dveří, schodů a interiérů

Požadujeme:

  • vyučení je výhodou, NE však podmínkou

Nabízíme:

  • měsíční mzda 22 000 Kč
  • volné víkendy
  • pracovní doba vzhodná i pro dojíždějící, možnost domluvy

Pokud Vás tato pozice zaujala, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 740 746 nebo e-mailové adrese mkubricht@seznam.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Pružná pracovní doba

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 000 Kč
Pracoviště: Dubno 3, 26101 Dubno
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Milan Kubricht
E-mail: mkubricht@seznam.cz
Telefon: 725740746
ID inzerátu: 173242

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.