Řidič - obchodní zástupce

  • Nymburk
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

RB Harmonia Vini s.r.o. hledá řidiče - obchodního zástupce
V teamu společnosti RB Harmonia Vini s.r.o. většina lidí pracuje více jak 5 let, někteří i více jak 10let. S rozvojem společnosti nyní hledáme kolegu do logistiky našich produktů.
Jsme rodinná firma sídlící v obci Pátek u Poděbrad, která již 16 let zajišťuje dodávky kvalitního vína do gastronomických zařízení po celé ČR.
Nabízíme za dobře odvedenou práci nejen velmi dobré finanční ohodnocení, v kultivovaném rodinném prostředí, ale i řadu nestandardních benefitů.

Co vás čeká

Budete pracovat ve firmě , které se daří, kterou lidé mají rádi a kde se dobré nápady opravdu uskuteční. • Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům lépe vybrat víno . • Slibujeme, že se nebudete nudit. Na pobočce budete řešit různorodé požadavky zákazníků

Vašim úkolem bude

Telefonický kontakt se zákazníky, pořízení objednávky, předání objednávky fakturačnímu oddělení a následná příprava zboží ve skladě na rozvoz po pravidelné lince.

Rozvoz vína po restauracích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Podmínka pro přijetí je pozitivní kladné vystupování, kvalitní komunikace po telefonu, seriózní a rovné jednání, spolehlivost a dochvilnost a umění pečovat o zákazníka.

Výhodou bude, pokud budete umět

Důležité jsou zkušenosti a znalosti celé České republiky a Prahy nebo schopnosti rychle se učit a orientovat.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci nedaleko Poděbrad ve velmi kultivovaném prostředí, kde je velmi různorodá pracovní náplň, rozvoz vína ve nadstandardně vybavených dodávkách, v seriózním kolektivu, lidí kteří spolu pracují dlouho. Velmi dobré finanční ohodnocení a zajímavé benefity.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Čeština

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Firemní akce
  • Provize z prodeje
  • Stravenky
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na dopravu
  • Výrobky a služby se slevou

Umístění pracovní pozice

RB HARMONIA VINI s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 000–30 000 Kč
Pracoviště: Pátek u Poděbrad čp 3 3, 29001 Pátek
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Radek Bodlák
E-mail: r.bodlak@harmonia-vini.cz
Telefon: 603263514
ID inzerátu: 179608

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.