Odborný referent oddělení nabídek a kalkulací

  • Plzeň-město
  • HPP

Pro posílení našeho týmu elektromontážní firmy se sídlem v Plzni a působností na zakázkách po ČR hledáme ODBORNÉHO REFERENTA ODDĚLENÍ NABÍDEK A KALKULACÍ:

Pracovní náplň:

- zpracování podkladů nabídek na základě interně i externě zpracované projektové dokumentace

- projednávání výše kalkulovaných nákladů, kalkulace víceprací, odpočty a přípočty kalkulovaných položek

- provádění kontrol realizovaných montážnách a investičních nákupů ve vazbě na zpracované kalkulace

- spolupráce při vyhodnocování realizovaných zakázek

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektro

- uživatelská znalost práce na PC v prostředí MS Office

- znalost materiálů a cenové politiky

- zkušenost v rozpočtové činnosti v oboru

- orientace v projektové dokumentaci

- Nj nebo Aj na komunikativní úrovni výhodou

- ŘP skup.B

Nabízíme:

- práci s novými systémy a technologiemi

- možnost zvyšování kvalifikace

- odpovídající mzdové ohodnocení

- zázemí silné a prosperující firmy

- týden dovolené navíc, příspěvek na stravné

- bližší informace o firmě na www.kbelektro.cz

Ucházejte se o místo...

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: valkova@kbelektro.cz a uveďte, prosím, termín Vašeho možného nástupu.

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bára Valková
E-mail: valkova@kbelektro.cz
Telefon: +420601178476

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.