obchodní zástupce/ key acccount manažer

  • Praha
  • IČO

Jsme provozovatelem internetového obchodu TERA.cz a máme dlouholeté zkušenosti v oblasti internetového i osobního prodeje nové, předváděcí a repasované elektroniky. V současné době hledáme kolegu/kolegyni do jedné z našich poboček na pozici ACCOUNT MANAGER/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Co bude Vaším úkolem?

  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky ale zejména vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • podílení se na chodu regionálního centra v Praze
  • odpovědnost za plnění stanovených cílů a plánů
  • řešení projektů v rámci obchodu se státními organizacemi a korporátní klientelou
  • plánování, řízení a kontrola
  • reporting TOP managementu

Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům, od toho se také odvíjí naše požadavky na Vás. Co tedy u ideálního obchodního zástupce hledáme?

  • výborné komunikační dovednosti
  • obchodní a organizační schopnosti
  • zkušenosti s obchodem
  • zájem o IT technologie
  • příjemné a profesionální vystupování
  • aktivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • orientace v HW, SW problematice vítaná

Umíme ocenit dobře odvedenou práci. Co od nás můžete za své úsilí očekávat?

  • zázemí dynamické a stabilní společnosti
  • přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • práce s velmi zajímavým produktem v IT oboru
  • odborné vzdělávání a profesní růst
  • prostor pro seberealizaci
  • motivační mzdové ohodnocení
  • firemní benefity (mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké slevy na zboží, teambuildingové akce, sick days, volno od Vánoc až do Nového roku atd.)

Nevadí, že nesplňujete všechny uvedené požadavky. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis, rádi se o Vás dozvíme víc.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Notebook
  • Mobilní telefon

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–45 000 Kč
Typ úvazku: IČO
Kontaktní osoba: Ing. Karel Vozáb
E-mail: karel.vozab@tera.cz
Telefon: 603800317
ID inzerátu: 180901

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.