ÚDRŽBÁŘ

  • Frýdek-Místek
  • HPP

Pro našeho klienta, který působí v oblasti strojírenského průmyslu hledáme kandidáta na pozici údržbáře.

Náplň práce:
Instalace nových strojů
Realizace naplánovaných oprav strojů a zařízení ve výrobě
Preventivní kontroly strojů a zařízení ve výrobě
Odstraňování provozních závad
Údržba technického vybavení budov a budov samotných

Požadujeme:
SŠ s maturitou nebo výučním listem z technického oboru, ideálně ze strojírenství
Předchozí praxe na pozici údržbáře výrobních strojů výhodou
Znalost údržby a oprav lisovacích strojů, pneumatiky, hydrauliky výhodou
Ochota dále se vzdělávat
Manuální zručnost, důslednost a samostatnost.
Proaktivní přístup

Nabízíme:
Dvousměnný provoz s volnými víkendy
25 dní dovolené
Prezenční bonus
Příspěvek na stravování

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Specialist Service, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000–30 000 Kč
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Jindřiška Karásková
E-mail: jkaraskova@specialist.cz
Telefon: 723448439
ID inzerátu: 181049

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.

Ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

dle čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU/ č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen „GDPR”)

Správce osobních údajů:  Specialist service, s.r.o., se sídlem Ostrava - Mariánské Hory, Výstavní 2224/8, PSČ 70900, IČO: 26843170 DIČ: CZ26843170, vedená u Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. C 40321, web: http://www.specialist.cz, e-mail: info@specialist.cz (dále jen „společnost“ nebo „správce“).

I. Rozsah zpracování

Vaše obecné, identifikační a popisné osobní údaje (dále jen “OÚ”) budeme zpracovávat pouze v rozsahu dle vámi vyplněného registračního formuláře na webu.

II. Účel zpracování

Vaše OÚ budeme zpracovávat za účelem, abychom Vám mohli nabídnout pracovní příležitosti, a to prostřednictvím e-mailu (obchodní sdělení ve smyslu zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti).

III. Doba zpracování

Vaše OÚ budeme zpracovávat po dobu  3  let, nerozhodnete-li se uděliti nám souhlas opakovaně.

IV. Zapojení zpracovatelé

Kromě správce mohou vaše OÚ zpracovávat  také tito zpracovatelé:

  • poskytovatelé softwaru – pro organizační a technické zajištění a usnadnění provozu naší činnosti (server hosting, e-mail hosting, cloud hosting, CRM systém,  antivirový program, ostatní kancelářské aplikace apod.);
  • provozovatelé záložních serverů a jiného hardwaru - za účelem zajištění řádného poskytování našich služeb a dostupnosti souvisejících dat.

V. Vaše práva týkající se zpracování

Poskytnutí údajů je zcela dobrovolné - v důsledku jejich neposkytnutí je nebudeme moct zpracovávat pro výše uvedené účely.

Po dobu zpracování vašich OÚ máte právo:

  • vzít souhlas kdykoli zpět, a to bez jakýchkoli sankcí,
  • požadovat po správci informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovává,
  • požadovat po správci vysvětlení ohledně zpracování vašich osobních údajů,
  • vyžádat si u správce přístup k vašim osobním údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po správci výmaz vašich osobních údajů, popř. omezení jejich zpracování,
  • přenést vaše osobní údaje k jinému správci
  • odhlásit se z odběru obchodních sdělení ve smyslu § 7 zák č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Pro uplatnění výše uvedených nároků pište na e-mail: info@specialist.cz. V případě pochybností, zda-li zpracováváme Vaše osobní údaje řádně - podle příslušných právních předpisů, můžete se obrátit rovněž na Úřad pro ochranu osobních údajů.