Zkušební technik - junior

  • Plzeň-město
  • HPP

Pro posílení našeho týmu elektromontážní firmy se sídlem v Plzni a působností na zakázkách po ČR hledáme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA - JUNIORA:

Pracovní náplň:

  • sledování průběhu výroby rozvaděčů
  • kusové zkoušky vyrobených rozvaděčů nebo jejich částí v souladu s platnými normami a předpisy
  • spoluzodpovědnost za fungování zkušebny s důrazem na dodržování bezpečnostních předpisů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru elektro
  • vyhláška 50/78 § 6
  • min. 4 roky praxe ve výrobě či zapojování rozvaděčů
  • zkušenost v oblasti návrhu rozvaděčů
  • znalost legislativy v oboru
  • ŘP skup. B

Nabízíme:

  • práci s novými systémy a technologiemi
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zázemí silné a prosperující firmy
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravné

Bližší informace o firmě na www.kbelektro.cz

Ucházejte se o místo...

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: valkova@kbelektro.cz a uveďte, prosím, termín Vašeho možného nástupu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Domažlická 1141/172a, 31800 Plzeň
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bára Valková
E-mail: valkova@kbelektro.cz
Telefon: +420601178476
ID inzerátu: 183114

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.