Montážní - výrobní dělník/ice, Montážní dělníci elektronických zařízení

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Hledáme uchazeče na pracovní pozici “výrobní dělník/dělnice” pro společnost sídlící v Jihlavě.

Náplň práce: výroba světel do automobilů

Nástup: dohodou

Požadujeme:

ochotu pracovat na směny – třísměnný provoz
spolehlivost, dochvilnost, zodpovědný přístup k práci
zaslání životopisu

Co Vám můžeme nabídnout:

zajímavé finanční ohodnocení: od 19 000,- Kč čistého
dotované stravování
možnost práce přesčas
týdenní zálohy
možnost ubytování
příspěvek na dopravu do zaměstnání
kariérní růst, dlouhodobá spolupráce
čisté pracovní prostředí

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. +420 727 977 980, na bezplatné lince +420 800 260 062 v pracovní dny od 8:00 do 16:00 nebo na adrese naborovecentrum@simixcz.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Ubytování
  • Zvláštní prémie - prémie, bonusy, příplatky

Umístění pracovní pozice

SMART Automotive s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 19 tisíc
Pracoviště: 113, 586 01 Jihlava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Natalie Ťápalová
E-mail: naborovecentrum@simixcz.cz
Telefon: +420 727 977 980
ID inzerátu: 21429