Specialista/specialistka pro energetický management

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu v naší organizaci.

Pracovní náplň

• Vyhledávání oblastí úspor energií na majetku Moravskoslezského kraje;

• Možné energetické úspory na spotřebě energií a provozu;

• Provádění jednoduchých měření;

• Kontrola energetické účinnosti a možnosti optimalizace;

• Možnost zpracování Průkazu energetické náročnosti budov.

Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách www.mskec.cz

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání technického zaměření;

• Vhodné pro absolventy;

• Praxe v oblasti TZB a energetických úspor výhodou;

• Příjemné a profesionální vystupování;

• Řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič (pracovní cesty po celé ČR).

Základní okruhy znalostí

• Základní pojmy z energetiky, stavebnictví;

• Znalost technických zařízení budov a jejich provozu;

• Znalost práce s PC - Word, Excel;

• Orientační znalost zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií a související předpisy;

• Orientace v nových technologiích na trhu TZB a materiálů;

• Orientace v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Nabízíme

• Zařazení do 11. platové třídy dle přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + osobní ohodnocení;

• Zajímavou a odpovědnou práci;

• Zaměstnanecké výhody;

• Možnost profesního vzdělávání;

• Notebook a mobilní telefon;

• Místo výkonu práce: Ostrava;

• Nástup dohodou – zástup za mateřskou dovolenou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis v českém jazyce doplněný motivačním dopisem na info@mskec.cz. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace 28. října 3388/111, 702 00 Ostrava, Tel: 731 656 652, e-mail: info@mskec.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: 28.října 3388/111, 70200 Ostrava 2
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: Ing. Karin Šindlerová
E-mail: sindlerova@mskec.cz
Telefon: 731 656 652
ID inzerátu: 248748

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.