Operátor/-ka balicích a etiketovacích strojů

  • Praha-západ
  • HPP
  • nástup ihned

Působíme na českém trhu od roku 2007. Zabýváme se výrobou a prodejem vlhčených ubrousků různého typu použití, od hygieny přes úklid domácností a vozů. Většina našich produktů je určena na export.

Do svého týmu hledáme kolegu či kolegyni do oddělení výroby.

Náplň práce:

  • obsluha strojů na etiketování, víčkování, dablování, balení a zalepování
  • komunikace se skladem a příprava kartonů
  • výrobní evidence
  • odebírání výrobků z výrobní linky
  • vizuální kontrola kvality výrobků
  • plnění výrobků do kartonů
  • kompletace výrobků a boxů
  • zaměstnanec odpovídá za uplatňování a správné dodržování výrobní praxe a součinnost pracovníků na útvarech jemu svěřených

Požadujeme:

  • pracovní nasazení
  • pečlivost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci na 2-směnný provoz
  • 25 dní dovolené
  • příjemný kolektiv
  • naturální výhody

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Naturální výhody
  • Pitný režim

Umístění pracovní pozice

Wet Wipes International s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 000–26 000 Kč
Pracoviště: Lichoceves 57, 25264 Lichoceves
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Dana Musilová
E-mail: d.musilova@wet-wipes-international.com
Telefon: +420601081718
ID inzerátu: 269923

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.