Servisní technik - elektro

  • Třebíč

Hledáme posilu našeho týmu na pozici SERVISNÍ TECHNIK PRO ELEKTROZAŘÍZENÍ.

Náplň práce:

  • Testování a výstupní kontrola prodávaných produktů
  • Zabezpečování záručního a pozáručního servisu prodávaných produktů
  • Diagnostika a opravy závad
  • Posouzení reklamací, správa reklamačních řízení
  • Komunikace se zákazníky
  • Vypracování servisních zpráv, statistik a analýz
  • Správa skladu náhradních dílů
  • Evidence dat v interním systému
  • Občasné servisní výjezdy

Očekáváme:

  • Orientaci na zákazníka
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení – aktivní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita
  • Ukončené střední vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška 50
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Ochota učit se
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Počítačová gramotnost (MS Office, CRM, ERP, apod.)
  • Znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti (vhodné i pro absolventy)
  • Nástupní plat 25 – 30 tisíc Kč podle zkušeností
  • Bonusy dle plnění plánu a činností
  • Příspěvek na stravování
  • Práce v mladém kolektivu menší firmy
  • Podporu zkušených kolegů

Kontakt: Vaše životopisy prosím zasílejte na info@stronghand.eu

STRONG HAND EUROPE s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

E-mail: info@stronghand.eu

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.