Elektro - konstruktér/ka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Popis

Místo výkonu Přelouč.
Hledáme ambiciózní lidi na rozšíření našeho týmu.
Stanete se součástí prosperující společnosti patřící mezi přední evropské výrobce pancéřovaných vozidel. Společnost disponuje vlastním konstrukčním oddělením a také vlastním vývojem a výrobou prvků pancéřované ochrany. Firma SVOS je plně soběstačná - "vlastně malá automobilka" - a v přeloučském závodě má k dispozici veškeré potřebné technologie, které umožňují - společně s profesní skladbou zaměstnanců - aby se pancéřovaná vozidla vyráběla plně a pouze "pod jednou střechou".

Náplň práce:

  • samostatný návrh el. obvodů vozidla,
  • zpracování konstrukční, výrobní a homologační dokumentace,
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli a zkušebnami,
  • spolupráce s interními úseky firmy (technologie, výroba, kvalita)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru - elektro se zaměřením na automobily i absolvent, v případě zaměření na slaboproud - nutná praxe nejméně 3 roky,
  • zkušenosti se zpracováním návrhů el. obvodů - výhodou,
  • zkušenosti se zpracováním konstrukční dokumentace - výhodou,
  • orientace v problematice vozidlových CAN systémů - výhodou,
  • zkušenosti s PLM systémem - výhodou,
  • samostatnost, časovou flexibilitu a ochotu cestovat,
  • řidičský průkaz B, C - výhodou
  • znalost práce na PC (MS office - Word, Excel, PowerPoint)
  • znalost AJ výhodou
  • znalost práce s IS Helios výhodou
  • komunikativnost, týmová práce, kreativnost a pečlivost

Zaměstnanecké výhody:

  • samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • služební mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
    První kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC - textový editor (Word) - MS Office
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - jiné - práce s IS Helios výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - výhodou

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — výhodou

Benefity

  • Závodní stravování - oběd za 32,-
  • Dovolená navíc

Umístění pracovní pozice

SVOS, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Pracoviště: Chrudimská 1663, 53501 Přelouč
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Simona Lejhancová
E-mail: prace@armsvos.cz
Telefon: 466 955 743, 724 107 030
ID inzerátu: 292219