Všeobecná sestra, 1 směnný provoz, České Budějovice

  • České Budějovice
  • HPP
  • nástup ihned

Jste zkušená všeobecná zdravotní sestra s praxí u lůžka? Hledáte jednosměnný provoz? Přemýšlíte o změně práce? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu. Jsme seriózní zaměstnavatel - poskytujeme domácí zdravotní péči v 9 okresech ČR.

Hledáme zdravotní sestry pro pobočku v Českých Budějovicích

Náplň práce:

  • výhradně odborná ZDRAVOTNÍ PÉČE (nikoliv sociální)
  • příprava a podávání léků a výživy
  • péče o invazivní vstupy
  • kontrola FF, orientační kontrola glykemie
  • umělá domácí plicní ventilace (znalost UPV není podmínkou!, v případě potřeby zaškolíme)
  • další úkony dle Dg. pacienta

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz bez nočních služeb
  • mobilní telefon a služební vůz
  • flexibilní prac. doba (možnost spojit rodinný život s pracovním)
  • další benefity (dovolená navíc, vánoční odměny, vzdělávání formou certif. kurzů,…)
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • v porovnání s nemocničním prostředí nižší psychická zátěž

Co od vás očekáváme:

  • kvalifikací Všeobecná zdravotní sestra (SŠ či VŠ vzdělání)
  • minimálně 1 rok praxe u lůžka
  • samostatné rozhodování a iniciativu
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonost

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis. Brzy se Vám ozveme.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - sk. B

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Jízdní výhody - služební vůz
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon - i k soukr. účelům
  • Cafeterie

Kontaktní osoba: Štěpánka Bečvářová
Telefon: +420 602 290 182

Ochrana osobních údajů

Společnost Advantis Medical s.r.o. (IČO: 24774880), jakožto správce, bude zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje v souvislosti s výběrovým řízením na uvedenou pozici a to po dobu 6 měsíců.