logo

Všeobecná/praktická sestra u lůžka v nepřetržitém provozu

  • Prachatice
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Momentálně sháníme pro posilu našeho týmu všeobecnou sestru na oddělení JIRP, CHIR a OTO, práce je vhodná pro absolventy, odborné zaškolení je samozřejmostí.

 

Požadavky: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, pomaturitní specializační studium výhodou, nikoliv podmínkou.
Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, optimismus, sociální cítění, ohleduplnost, ochota, komunikativnost, pracovitost a diskrétnost.

Náplň práce: Poskytování ošetřovatelské péče v souladu s právními předpisy, standardy a vnitřními směrnicemi, spolupráce s celým zdravotnickým týmem.
Atraktivní smluvní mzda - ohodnocení podle stupně vzdělání a praxe + dle služeb, dovolená nad rámec zákona (25 dní), firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka v areálu s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné závodní stravování, výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Pokud přemyšlíte o změně nebo budete letos dokončovat studium a myslíte, že by Vás práce sálové sestry bavila, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vám ukážeme naší nemocnici a zodpovíme Vaše dotazy.

Kontaktní osoba: paní Lucie Bicanová, tel. 702 236 509, bicanova@nempt.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Ubytování
  • Firemní školka

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–42 000 Kč
Pracoviště: Nebahovská 1015, 38301 Prachatice
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
E-mail: bicanova@nempt.cz
Telefon: +420702236509
ID inzerátu: 308762

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
Telefon: +420702236509

Ochrana osobních údajů

Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání", který je dostupný na webových stránkách nemocnice v sekci "Kariéra".

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.