logo

Lékař absolvent nebo lékař s kmenem se specializovanou způsobilostí na interní oddělení

  • Prachatice
  • nástup 1. 7. 2021
  • Pro absolventy

Popis

Práce je určená pro lékaře se zájmem o široké spektrum pacientů patřících mnohdy do mezioborové péče, od neurologie po infekce, včetně problematiky širokého záběru interní medicíny. Jde o obor vyžadující vzdělávací potenciál, chuť pracovat a pracovní nasazení. Práce je pod dohledem staršího lékaře, tedy lékaře se specializovanou způsobilostí ve vnitřním lékařství. Kolektiv je vesměs mladý, složený z internistů, gastroenterologů, nefrologů a kardiologa. Vzhledem k přítomné zavedené ambulanci umožníme postupně i specializace, které u nás dosud chybí a to endokrinologii, diabetologii, imunologii, cévní, hematologii, nebo jiné, či rozšíření řad již existujících odborností  na našem oddělení.  Se získáním specializace je zajištěna i možnost provozování interní ambulance a sledování svých pacientů. 

Součástí našeho interního oddělení je interní příjmová ambulance, interní ambulance, kardiologická ambulance, nefrologická a gastroenterologická ambulance a připravuje se ambulance pro nutrici, která v okolí chybí. 

V nemocnici jsou dostupná oddělení základních odborností (chirurgie, dětské oddělení, gynekologicko-porodnické oddělení, traumatologicko-ortopedické oddělení, ARO s centrální JIP, RDO, odborné ambulance: RHB, ambulance bolesti, chirurgická, ortopedická, gynekologická ambulance….). Naše nemocnice má akreditaci I. stupně pro odbornost: interna, chirurgie a plnou akreditace RDO, OKB-H, gynekologie-porodnice. 

Hledáme kolegy, kteří se neleknou ani nutnosti absolvovat část stáží na akreditovaných odděleních v krajském městě vzdáleném 40 km. Práce i ubytování je ve městě v krásném prostředí s blízkostí přírody, s možností umístění dětí do firemní školky, která je součástí nemocničního areálu. Po práci nečeká nikoho dlouhá cesta napříč městem plných aut, dostupnost veškerého vybavení města je v dosahu. 

 Lékaři našeho oddělení jsou zapojeni do ústavních pohotovostních služeb včetně LSPP, dohled staršího lékaře je samozřejmostí, zapojení do služeb dle šikovnosti a samostatnosti lékaře. Naše oddělení je připraveno se technicky o oborově rozvíjet dle zájmu svých lékařů za podpory vedení nemocnice. Vede lékaře k samostatnosti a účastí práce na interní příjmové ambulanci učí lékaře dostatečné schopnosti diferenciální diagnostiky a je cestou jak formulovat medicínské závěry  a další diagnostické či terapeutické postupy.

Co nabízíme?

- Zajímavou a pestrou práci na plný úvazek
- Smluvní mzda od 40000,-Kč/měsíčně dle vzdělání a praxe + příplatky za služby
- Nadstandardní délka dovolené (25 dní)
- Akce pro zaměstnance a jejich rodiny
- Výborné podmínky pro odborný růst
- Mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně
- Odměny k pracovním a životním výročím
- Dotované závodní stravování
- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu
- Možnost ubytování
- Podpora jazykového vzdělávání

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nebahovská 1015, 38301 Prachatice
Vhodné pro: Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
E-mail: bicanova@nempt.cz
Telefon: +420702236509
ID inzerátu: 308827

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
Telefon: +420702236509

Ochrana osobních údajů

Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání", který je dostupný na webových stránkách nemocnice v sekci "Kariéra".

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.