Montážní dělník, od 135,- Kč/hod + náborový příspěvek 5000,- Kč, nástup IHNED

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Cheb
  • HPP
  • nástup 9. 8. 2021

*Hledáme montážní dělníky a skladniky s nástupem IHNED v Chebu ***

Požadavky:

Hledáme zodpovědné lidi, kteří jsou schopni dodržet 100% docházku a pracovat ve 2 směnném provozu.

Pracovní náplň, popis činnosti:

Nepotřebujeme ani výuční list, ani praxi, vše Vás rádi naučíme.

Jde o nenáročnou práci, která je vhodná pro muže. V této naší partnerské společnosti se k lidem nechováme jako k číslům, ale naopak nasloucháme jejich potřebám.

Nabídka:

Základní mzda je 135,- Kč/ hod. + docházkový bonus 1000,- Kč.  Můžeš si odpracovat hodin kolik chceš a tudíž si i vydělat kolik chceš. Vše záleží jen na tobě. Sám si ovlivníš svou mzdu. Tak pojď do toho.

Pokud máš zájem o bližší informace, tak volejte na 352 601 788 nebo posílejte životopisy na email: karlovyvary@arwa.cz

Těšíme se na Tebe!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Benefity

  • Stravenkový paušál