logo

Pracovník ve skladu

  • Mladá Boleslav
  • HPP

Popis

Hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Operátor logistiky ve třísměnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce s manipulační technikou - VZV, logistický vláček
  • Zásobování výrobních linek
  • Práce v logisitckém systému
  • Nakládka a vykládka materiálu a výrobků
  • Spolupráce při inventarizaci skladu

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti v automotive výhodou
  • Pozitivní přístup a férové jednání
  • Spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Možnost kariérního růstu na pozici parťák logistiky a další pozice
  • Motivační systém odměňování
  • Možnost finančního růstu dle výsledků
  • Měsíční výkonové prémie a další bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. mzda, 14. mzda (KBS bonus)
  • Příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu závodu)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití firemní autobusové dopravy
  • Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
  • Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
  • Sportovní programy
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron

 

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - možnost obnovení ve firmě

Benefity

  • 13. plat
  • 14. plat
  • Zvláštní prémie
  • Závodní stravování
  • Jízdní výhody
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 26 000–30 000 Kč
Pracoviště: Bakovská, 29402 Kněžmost
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Radka Adamcová
E-mail: HRBohemia@kautex.textron.com
Telefon: +420727 967 802
ID inzerátu: 323490

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Ing. Radka Adamcová
Telefon: +420727 967 802

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.