CNC operátor/ka Ústí n. Labem - Skvělá MZDA!

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Hledáte práci v Ústí nad Labem a máte zkušenosti s obsluhou CNC stroje? Ozvěte se nám.

Popis pozice

Hledáme operátory naobsluhu obráběcích centeraCNC stroje.

- oblsuha automatické výrobní linky

- kontrola materiálu a nástrojů

- reportování a nahlašování neshod a pomoc při jejich odstraňování

Požadavky

  • výuční list v technickém oboru nebo praxe na CNC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností od 128 Kč/hod + směnné příspěvky nad rámec zákoníku práce + variabilní složka mzdy vázaná na výkon až 27Kč/hod
  • dotovaná strava v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • další benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Pavlíčková
E-mail: michaela.pavlickova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 349