Klempíř - výroba vzduchotechniky

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Ryze česká "rodinná" firma GIOMETAL s.r.o. s 20letou historií se stále rozrůstá a hledá do svých řad spolupracovníky, které baví práce s kovem (plechem).

Hledáme do našeho týmu klempíře pro výrobu vzduchotechnického potrubí a komponentů

Vzdělaní a zkušenosti strojírenského směru výhodou (nikoliv nutností)

Pracovní náplň:

  • výroba vzduchotechnického potrubí a komponentů
  • skládání jednotlivých výpalků, bodování, ohýbání, tváření
  • kontrola výsledného výrobku

Požadavky:

  • praxe výhodou, ne však nutností
  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, chuť do práce, týmový zaměstnanec

Nabízíme:

  • zázemí v rostoucí, stabilní, "rodinné" společnosti
  • čisté, moderní pracoviště vybavené kvalitním odsáváním a filtrací vzduchu
  • jednosměnný provoz, možnost přesčasů
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • benefity (5 týdnů dovolené, stravování, pitný režim, firemní oblečení, firemní akce)

Požadavky

  • Práce s kovem

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Pitný režim

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Igor Pazdera
E-mail: pazdera@giometal.cz
Telefon: 602510647