Junior Seřizovač - mzda od 30.000 Kč

  • Doporučujeme
  • Mladá Boleslav

Popis

Máte chuť do práce, ale nemáte zkušenosti?

Pak jste našli, co hledáte. Do Kautexu hledáme šikovné a zručné seřizovače. Rozšiřujeme výrobu a potřebujeme nové členy do týmu.

V rámci programu JUNIOR, Vám předáme během 6ti měsíců naše zkušenosti a stanete se našim plnohodnotným seřizovačem.

Pokud chcete stabilní práci a jistý výdělek, jste na správné adrese!

Náplň práce:

  • Seřizování a údržba výrobních strojů a zařízení
  • Řešení závad a zodpovědnost za stav zařízení
  • Spolupráce při změnách nástrojů
  • Optimalizace nastavení strojů

Požadavky:

  • chuť k práci
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Na co se můžete těšit?

  • Motivační systém odměňování
  • Měsíční výkonové prémie a další bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. mzda, 14. mzda (KBS bonus)
  • Příspěvek na závodní stravování (dotované obědy, kantýna v areálu závodu)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití firemní autobusové dopravy
  • Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
  • Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
  • Sportovní programy
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Bonusy a prémie
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Bakovská 36, 29402 Kněžmost
Kontaktní osoba: Ing. Radka Adamcová
E-mail: HRBohemia@kautex.textron.com
Telefon: +420727 967 802
ID inzerátu: 389730