logo

Řidič sk.C/skladník - místo výkonu práce Hořice, Skřivany

  • Jičín
  • nástup ihned

Popis

Hledáme zaměstnance na pozici řidiče sk.C / skladníka na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce v Hořicích a Skřivanech. Ideální pro uchazeče s místem bydliště v Hořicích nebo v Novém Bydžově a okolí.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti se sídlem v Hořicích, vždy přímé a slušné jednání, smlouvu na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení od 24 tis. Kč čistého - po zapracování navýšení mzdy, firemní oblečení, služební telefon i k soukromému používání (neomezené volání a SMS). Datum nástupu možný ihned, případně dohodou dle možností uchazeče, místo výkonu práce v Hořicích a Skřivanech u Nového Bydžova. Jedná se o jednosměnný provoz, pracovní doba 8:00 - 16:30 hod, práce jen v pracovní dny, víkendy volné,  pracovní náplň: řízení sk. C (E), řízení VZV, vedení evidence a kontrola kvality a množství dle dodacích listů, dle potřeby zavážení zákazníka (v okolí Hořic). Mzdové ohodnocení od 24 tis. Kč čistého, po zapracování navýšení mzdy.

Očekáváme: pozitivní přístup, spolehlivost, praxi v řízení. Nutný ŘP skupiny C, profesní průkaz řidiče, výhodou bude ŘP skupiny E i průkaz VZV.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: pavel.macak@speditrans.cz nebo volejte tel. 602 664 214 (p.Macák).

Těšíme se na Vás v našem týmu!

SPEDITRANS CZ, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Pavel Macák
Telefon: 602 664 214

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.