Technik

  • Česká Lípa
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Jsme česká firma zabývající projekcí, dodávkami a servisem stabilních hasicích zařízení. Hledáme kolegu do projekčního týmu.

Technici hledáte změnu? Absolventi hledáte uplatnění?

Chcete si dobře vydělat, mít skvělé benefity a volné víkendy čí telefon i pro soukromé účely?

Pak se nám ozvěte, hledáme právě Vás.

Máme stále vice zakázek a proto rozšiřujeme svůj tým. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Jsme česká firma zabývající projekcí, dodávkami a servisem stabilních hasicích zařízení.

Proč právě k nám?

Nabízíme toho spoustu:

Vyděláte si pěkný plat – odvíjí se od vašich schopností, zkušeností a praxe.

A samozřejmě můžete finančně růst, vše záleží na Vás

Navíc dáváme dvakrát za rok výkonnostní prémii + osobní ohodnocení za realizace

Jsme na dobrém místě – můžete u nás zaparkovat, případně jsme kousek od autobusové zastávky

Získáte zázemí rychle se rozvíjející české firmy, která je aktivní i na zahraničních trzích

A také fajn kolegy, kteří vám rádi pomohou při zaučování

Můžete se účastnit firemních teambuildingů

Dostanete telefon i pro soukromé účely

Dáváme také za odpracované roky dovolenou navíc

Standardní pracovní doba je 7:00-16:00, nabízíme flexibilní začátek i konec pracovní doby, můžete si také napracovat hodiny – vše je u nás na dohodě.

Nastoupit můžete klidně hned anebo se dohodneme dle vašich možností

Uvítáme I absolevnty – tak se neváhejte ozvat.

Náplň práce:

Příprava zakázek do realizace.
Změny a tvorba výrobních a montážních dokumentací.
Komunikace s dodavateli.
Práce na PC.
Spolupráce s ostatními kolegy

A co očekáváme od vás?

Je toho málo:

Stačí nám ukončené SŠ s maturitou, ŘP. Sk. B. a orientace v technické dokumentaci

Jak již bylo řečeno, není třeba nutně praxe – uvítáme absolventy, rádi vás vše naučíme.

Pokud znáte AutoCAD, Office bude to pro vaši práci výhoda, rychleji se zaučíte

Pokud umíte anglicky nebo německy, může se vám to hodit – komunikujeme i se zahraničními klienty. Pokud ne, nic se neděje, klidně se ozvěte.

Těšíme se na Vás

Napište nám pár vět o sobě mikulec.milos@mspraha.cz  nebo zavolejte na tel. č . 737 204 219.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Němčina (aktivní)

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Mobilní telefon
  • Firemní akce
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miloš Mikulec
E-mail: mikulec.milos@mspraha.cz