Mistr, stavbyvedoucí

  • Praha
  • HPP

Jsme menší stavební firma zabývající se převážně hydroizolacemi spodních staveb a plochých střech a aktuálně hledáme pracovníky do našeho týmu v provozovně v Praze.

Co vás čeká:

  • Náš tým provádí stavební izolace jak z asfaltových pásů, tak i vícevrstvých hydroizolačních fólií, tepelné izolace z polystyrenových desek, desek z minerální plsti.
  • Jedná se o izolace základových desek a plochých střech, vy budete práce koordinovat a kontrolovat, na starosti budete mít 15 pracovníků.
  • V příštím roce budeme realizovat několik velmi zajímavých staveb, jednou z nich je Masaryk centre při ulici Na Florenci, Praha.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Znalosti v oboru stavebnictví, nejlépe v oboru hydroizolací. Není však podmínkou.
  • Nutná orientace ve stavebních výkresech, projektových dokumentací
  • Práce na PC (WORLD, EXCEL, OUTLOK), řidičské oprávnění skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Mzda dle vykonané práce od 35 tisíc hrubého.
  • 13. plat
  • Osobní ochranné pomůcky, pracovní oděv a obuv
  • Možnost zapůjčení firemního vozu či dodávky
  • Příspěvek na důchodové pojištění

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám na e-mailovou adresu kancelar@barafc.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 739 136 266.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • 13. plat

Kontaktní osoba: Jan Bucsuházy
E-mail: kancelar@barafc.cz
Telefon: +420739136266

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.