Operátor CNC soustružnických center

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město

Popis

PŘIPOJTE SE K NAŠEMU TÝMU!

HLEDÁME:

OPERÁTORA CNC SOUSTRUŽNICKÝCH CENTER

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha CNC soustruhu
  • obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku
  • práce v dvousměnném provozu.

POŽADUJEME:

  • znalosti na úrovni SOU nebo SOŠ se strojírenským zaměřením
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost upínání na soustruhu a základní přehled v soustružnických nástrojích
  • znalost řídícího systému MORI SEIKI výhodou
  • samostatnost při práci a zodpovědnost.

NABÍZÍME:

  • nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe
  • navýšení platového ohodnocení závisle na kvalitně vykonané práci
  • práci v příjemném prostředí nově zbudovaného klimatizovaného provozu
  • vynikající zázemí pro pracovníky firmy
  • férový přístup
  • pracovní oděv
  • dotované stravování
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • firemní akce
  • zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile
  • kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
  • odměny při životním jubileu
  • smlouvu na dobu neurčitou.

OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ:

  • nadstandardní výkony
  • zlepšovací návrhy
  • nečerpání nemocenské
  • přivedení nového člena týmu.

TĚŠÍME SE!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů
  • Jiná způsobilost - znalost upínání na soustruhu a základní přehled v soustružnických nástrojích, znalost řídícího systému MORI SEIKI výhodou

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie - zvýhodněné firemní tarify u T-Mobile, kurzy a školení pro zvýšení odbornosti, odměny při životním jubileu
  • Zvláštní prémie - nadstandardní výkony, zlepšovací návrhy, nečerpání nemocenské, přivedení nového člena týmu
  • Závodní stravování - výběr ze dvou dodavatelů
  • Cafeterie
  • Pitný režim
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

MARKOS Production s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Košuličova 758/35, 619 00 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Světlana Kostelná
E-mail: svetlana.kostelna@markos.cz
Telefon: +420 732228999
ID inzerátu: 430620