Řidič MKD, nadrozměrná doprava

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 606 788 876, e-mail: lukas@easylogistics.eu

Hledáme vhodného uchazeče na pozici řidič v MKD, nadrozměrná přeprava.

Požadujeme:

  • platný profesní průkaz, platná digitální karta, pojištění zodpovědnosti,
  • základní znalost AJ, NJ, další jazyky výhodou
  • výpis z rejstříku trestů
  • praxe v oboru minimálně 2 let
  • kladný vztah k dopravě a řízení nákladního vozidla, výborné řidičské schopnosti, kultivované vystupování, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu.
  • dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady, platnost neurologického a psychologického vyšetření
  • snaha řešit provozní a dopravní problémy

Náplň práce:

  • řízení nákladního vozidla v rámci Evropy
  • realizace nakládek a vykládek různého druhu materiálu, zjištění nákladu vázacími prostředky, řetězy, kurtny, plachtování

Nabízíme:

  • zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
  • profesionální jednání
  • pravidelně vyplacená mzda na Váš účet
  • pravidelné školení v oboru, školení řidičů VOLVO
  • příjemné pracovní prostředí v kamiónech zn. VOLVO
  • zaměstnanecké výhody pro dlouholeté zaměstnance
  • přátelský kolektiv

Víkendy se jezdí zcela výjimečně

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu do práce, úrazové pojištění, kapesné k dietám

Výdělek včetně cestovních náhrad (diet) se pohybuje mezi 45 - 50 000 Kč.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní) — základní znalost
  • Němčina (pasivní) — základní znalost

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení

Kontaktní osoba: Ing. Lukáš Lacina
E-mail: lukas@easylogistics.eu
Telefon: 606 788 876

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.