POTRUBÁŘI (M+Ž)

  • Most
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

POTRUBÁŘI
Hledáme zkušené potrubáře, zdravotní průkaz, výpis z RT, znalost srbského jazyka výhodou.
Dvousměnný provoz od 7:00 - 16:00hod a od 15:00 - 24:00hod.

Náplň práce: demontáž, montáž, opravy a zhotovování částí potrubí na stavbách a ve výrobních halách. Práce i ve výškách.

HLÁSIT SE: Miletić Marija, tel.: 702163778, e-mail: info@energomontingcz.cz, osobně pouze po telefonní domluvě

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

Energomonting CZ s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 300 Kč
Pracoviště: 1, 43601 Litvínov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Marija Miletić
E-mail: info@energomontingcz.cz
Telefon: 702163778
ID inzerátu: 45584

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.