Svářeč AL/CO2 | 250 - 270 Kč/hod. | Ubytování | Spěchá

  • HPP

Pro klienta v Jižních Čechách hledáme svářeče AL/CO2. Je potřeba mít platný certifikát EN 131–135 (MIG, MAG)
Pokud máte propadlé papíry, nezoufejte, my Vám je prodloužime v naší svářeci škole.

Nabízíme:
  • Mzda 250 Kč až 270 Kč/ hod. čistého
  • Práce na HPP
  • Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
  • Nadstandartní ubytování ( do práce 5 min. pěšky )
  • Nebo příspěvek na dopravu 100–150 Kč/ za každou směnu
  • Podpora Koordinátora
  • Možnost přesčasů
Pracovní náplň:
  • Svářeč svařuje/opravuje určité díly, které jsou výsledným produktem svařovacího robota. Kontrola svárů, v případě nesrovnalostí provede opravné sváry.
Požadujeme:
  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařováním hliníku
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav
  • Místo výkonu práce : Jížní Čechy – Blatná
  • Více informací získáte kontaktováním našeho koordinátora, který Vám na vše rád odpoví!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Ubytování

DE WAARDE s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–54 000 Kč
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Dušan Felcan
E-mail: felcan@dewaarde.cz
Telefon: + 420 773 338 667
ID inzerátu: 461066

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.