Obsluha pultu centrální ochrany, dispečer

  • Doporučujeme
  • Karviná
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • Pro ZTP

Pro práci na našem operačním středisku v oblasti Ostrahy osob a majetku hledáme pracovníky na pozici obsluha pultu centrální ochrany - dispečer.

Pracovní náplň:

  • monitorování a práce s kamerovými systémy,
  • obsluha domovnické linky,
  • komunikace s technickým týmem,
  • komunikace s výjezdovou skupinou,
  • spolupráce s veliteli objektů fyzické ostrahy,
  • řešení poplachových událostí monitorovaných objektů - dle nastavených postupů,
  • evidence mimořádných událostí v systému.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s historií, pravidelné výplaty mezd bez zpoždění, individuální přístup našich bezpečnostních manažerů a snahu přizpůsobit se vaším omezením a možnostem.

Požadujeme znalost práce na PC, komunikativnost, zájem učit se, klidné vystupování.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Janúchová
E-mail: prace@defendit.cz
Telefon: 597075306