Řidič sk. C - ROZVAZEJPIVO.CZ

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Co vás čeká a koho hledáme:
Hledáme schopného a komunikativního řidiče s chladnou hlavou a logickým myšlením, který se nebojí práce se závozníkem. A bude rozvážet pivo k našim zákazníkům.

Jaké znalosti a dovednosti je potřeba mít:

  • Praxe v řízení.
  • Řidičský průkaz sk. C - je potřeba mít kartu do tachografu, profesní
    průkaz.
  • Spolehlivost, dochvilnost a chuť poznávat nové lidi a nové kraje.
  • Fyzickou zdatnost, přesto nemusíš být super silák , aby jsi vše zvládl.

Co vám můžeme nabídnout

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Pravidelná výplata.
  • Odpovídající ohodnocení.
  • Příspěvek na dojíždění - od 5 km od sídla společnosti.
  • 4 týdny dovolené.
  • 5x ročně 2 kartony piva.
  • Mimořádné odměny za životní jubilea.
  • Bonusy a prémie.
  • Nástup možný ihned.

Více informací na www.rozvazejpivo.cz nebo telefonicky: 800503603, nebo pište na email: info@rozvazejpivo.cz

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusy a prémie
  • Zvláštní prémie
  • Naturální výhody

Kontaktní osoba: Jana Vacíková
E-mail: info@rozvazejpivo.cz
Telefon: +420 724 858 494