ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNÍCI (SERVISNÍ TECHNICI)

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

z:5/5/2022 a:1/2/2024
Společnost AHLFIT je již 25 let na trhu a chce rozšířit své řady o nové spolupracovníky. Hledáme zaměstnance na pozici servisního technika (zámečník/zámečníci). Specializujeme se na servis průmyslových čerpadel a míchadel firmy SULZER.
Co bude Vaše náplň práce?

  • Servis čerpadel a míchadel
  • Ustavování ustavovacím laserem
  • Provádění ostatních činností v rámci společnosti AHLFIT.
    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • Vyučení v oboru zámečník nebo v podobném oboru
  • Znalost obsluhy běžných měřidel a elektrického nářadí
  • Důležitá je pro nás vaše časová flexibilita
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Znalost cizího jazyka vítána.
    Co Vás u nás čeká?
  • Práce ve stabilní, soukromé společnosti s evropskou působností
  • Zajímavá práce se změnou prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 23 dnů dovolené, přátelský pracovní kolektiv
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Firemní benefity
  • Výplata vždy, včas a včetně veškerých příplatků.
    Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

AHLFIT, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Pracoviště: Místecká 919, 73921 Paskov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ondřej Dědek
E-mail: ahlfit@ahlfit.cz
Telefon: 603 255 038 (7:00-15:00 hod.)
ID inzerátu: 526174

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.