Vedoucí obchodního týmu

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Popis

1. kontakt E-MAILEM: jobs@xevos.eu

Máš obchodního ducha a nevzdáš se, dokud nedosáhneš vytyčeného cíle? Umíš pozitivně motivovat lidi a vést svůj obchodní tým? Bavilo by tě realizovat se v oblasti IT a technologií? Pak tady máme nabídku přímo pro tebe. V současné době totiž rozšiřujeme partu a hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí obchodního týmu. Potřebujeme parťáka, který zvládne ustát náš růst, nastaví potřebné procesy a postaví silný obchodní tým se zahraničním přesahem.

Jaká bude tvá náplň práce

  • Rozšíření a vedení obchodního oddělení, které je dennodenně v kontaktu s našimi firemními zákazníky.
  • Nastavení strategie a směru našeho obchodu.
  • Spolupráce na akvizičních činnostech, vyhledávání nových klientů a partnerů pro tyto účely.
  • Příprava prodejních materiálů o našich řešeních a jejich představení našim zákazníkům a partnerům.
  • Prezentace naší firmy na veletrzích a konferencích - budeš "tváří" naší společnosti.
  • Mentoring juniornějších kolegů v obchodním oddělení.
  • Úzká spolupráce s vedením firmy.

Potřebné předpoklady

  • Zkušenosti s prodejem do B2B kanálu nutností.
  • Prokázaná zkušenost s vedením týmu.
  • Nezávislá, otevřená, zákaznicky orientovaná osobnost s tahem na branku a příjemným vystupováním.
  • Silné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Strategické uvažování.
  • Znalost IT trhu velkou výhodou.
  • Znalost angličtiny na úrovni B2.

Co můžeme nabídnout:

  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Služební vozidlo, moderní IT vybavení, neomezené volání a připojení.
  • Firemní benefity - Multisport karta nebo firemní výuka angličtiny.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost home office.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst.
  • Přístup k posledním technologickým novinkám a produktům.
  • Neformální, pohodový a přátelský kolektiv.

Pokud tě tato pozice zaujala, neváhej a pošli nám životopis a pár slov o sobě na uvedený kontakt.

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Nástup IHNED

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — B2

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Pracoviště: 28. října 1584/281, 70900 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Erika Sládeková
E-mail: jobs@xevos.eu
Telefon: 602 444 507
ID inzerátu: 532760

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.