Administrativa

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Kladno

Jsme stabilní rostoucí společnost a zabýváme se výrobou potravinových doplňků a sportovní výživy. Využíváme moderní technologie a dbáme na udržitelný rozvoj. Takže pokud Tě toto odvětví zajímá - není co řešit! A protože chceme růst ještě více, musíme najít ty správné parťáky! Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici Administrativa. My jsme správným příkladem toho, jaké jsou výhody menší společnosti - s firmou roste i Tvá pracovní pozice a postavení v rámci společnosti, práce je různorodá, nikdy se nenudíš a rychle vidíš výsledky Tvé práce!

Náplň práce:
- administrativa spojená s chodem kanceláře
- komunikace napříč odděleními
- příprava reportů a statistik v Excelu
- zajišťování podkladů pro jednání
- realizace jednoduchých výběrových řízení
- shromažďování, příprava, kontrola a archivace dokumentů (faktur a dodacích listů)
- fakturace – vystavování faktur
- občasné pochůzky
- další požadavky nadřízeného

Požadavky:
- pracovitost, pro-aktivní přístup, ''out of the box'' thinking
- anglický jazyk – pokročilý
-spolehlivost, pečlivost a vstřícnost
- dobrá psaná a mluvená komunikace
- MS Office (Excel, Word, Outlook)
- zájem o doplňky stravy, zdravý životní styl, fitness – výhodou

Nabízíme:
- zaučení
- po zkušební době měsíční finanční bonus
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou a různorodou práci
- osobní a pracovní rozvoj v mladém kolektivu
- možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
- 50% slevu na většinu našich produktů
- firemní notebook a telefon
- práci v mladé firmě a nové pobočce se skvělou atmosférou a vedením. Naše společnosti má na Atmoskopu hodnocení 83%, což je o 14% nad průměrem. Přesvědčte se zde:

Nástup ihned/dohodou.

Místo: Středočeský kraj - Slaný, okres Kladno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a informaci, na kterou pozici se hlásíte, na pavla.mazacova@rosemed.cz. Odpovíme do dalšího pracovního dne!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Naturální výhody
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Kontaktní osoba: Pavla Mazáčová
Telefon: +420606875169

Ochrana osobních údajů

Odesláním svého CV souhlasíte s uchováním Vašich osobních údajů.