Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO

  • Domažlice
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme aktivní prodejce, ideálně se zkušeností s prodejem vozů, finančních služeb, pojištění nebo v telekomunikacích.
Nabízíme možnost vydělat si podle Vašich schopností.

Váš profil:
*máte min. středoškolské vzdělání s maturitou
*jste aktivní a komunikativní osobnost a zároveň s vysokým stupněm spolehlivosti
*můžete nabídnou výborné obchodní dovednosti a chuť dosahovat určené cíle

Co bude Vaším úkolem:
*prodej nových a ojetých osobních vozů a veškerých příslušenství spojených s vozy
*nalezení, oslovení a získání zákazníka
*zajištění související administrativy
*dodržování prodejních standardů

Nabízíme:
*velmi dobré mzdové ohodnocení - základní mzdu a pohyblivou část dle dosažených výsledků
*práci v atraktivním prostředí autorizovaného prodejce
*hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
*příjemný kolektiv
*další benefity

Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce s vloženou fotografií.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní praxe

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — vedle českého jazyka aktivně komunikujete také anglicky nebo německy

Benefity

  • Jízdní výhody - možnost poskytnutí služebního vozu i k soukromým účelům
  • Zvláštní prémie - prémie za docházku
  • Jiné výhody - paušál na stravné, pojištění odpovědnosti, firemní oblečení, firemní slevy

Umístění pracovní pozice

CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–50 000 Kč
Pracoviště: Masarykova 570, 34401 Domažlice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: job@stauner.cz
Telefon: 775870018
ID inzerátu: 550122

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.