Inženýr/ka kvality software (m/ž)

  • Pardubice
  • HPP
  • nástup ihned

Do Foxconnu hledáme posilu na pozici inženýr kvality software (m/ž). tým je mezinárodní a na pzici lze pracovat full remote.

Pracovní náplň:

  • testovat software založený na Microservices
  • identifikovat a prioritizovat porblémy a chyby v softwaru
  • připravovat testovací data a volit vhodnou strategii testování
  • psát automatické testy na základě požadvků produktu a software specifikace
  • kontrola, opravovat a uzavírat chyby, dokončit cyklus tetování kvality
  • testovat a hlídat základy Cyber Security
  • provádět zátěžové testy a vizualizovat jejich výsledky
  • předat dál potenciální problémy jak z hlediska konkrétních chyb, tak i širších problémů s funkčností
  • vést dokumentaci o výsledcích testů a přezkoumání případných závad s vývojáři
  • sbírat podměty a chyb, konzltovat testování s uživateli softwaru
  • reportovat chyby v JIRA a navrhovat dílčí řešeí k jejich eliminaci

Požadujeme:

  • technické a analytické myšlení
  • základy programování
  • ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat

Zaměstnanecké výhody:

  • pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností
  • stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou
  • energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené
  • práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno
  • možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu
  • a dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více.
    Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší na nového kolegu či kolegyni.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — denní komunikace

Umístění pracovní pozice

FOXCONN CZ s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: U Zámečku 27, 53003 Pardubice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Michael Vávra
E-mail: mvavra2@cz.foxconn.com
Telefon: +420 704 684 619
ID inzerátu: 557370

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.