VÝZKUMNÝ/Á PRACOVNÍK/CE PRO ZAVÁDĚNÍ VODÍKOVÝCH TECHNOLOGIÍ

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy
  • Pro ZTP

Sledujete dění a vývoj v dopravě? Zajímají vás technologie budoucnosti? Máte kladný vztah k životnímu prostředí? Hledáme kolegu či kolegyni, kteří se budou věnovat problematice zavádění vodíkových technologií v sektoru dopravy. Pokud chcete stát u zrodu něčeho nového, pojďte to k nám zkusit.

Co Vás čeká za práci?

  • Budete se podílet se na řešení národních a mezinárodních výzkumných projektů,
  • připravovat scénáře zavádění vodíkových technologií,
  • vytvářet strategické, metodické materiály a také vzdělávací materiály,
  • posuzovat životní cyklus a LCA analýzy,
  • hodnotit energetickou náročnost,
  • a také se budete podílet na přípravě nových výzkumných projektů.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • především VŠ vzdělání technického směru,
  • zájem o problematiku a proaktivní přístup,
  • zvládat týmovou spolupráci s větším množstvím externích partnerů,
  • orientace v oblasti elektromobility, udržitelné dopravy,
  • ovládat angličtinu alespoň na úrovni B2.

Co neumíte, to Vás naučíme a k tomu nabízíme:

  • Široké možnosti v dalším odborném vzdělávání (kurzy, semináře, konference)
  • pružnou pracovní dobu (10:00 - 14:00 pevná část),
  • přes rok si můžete vzít 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál, můžete obědvat v naší jídelně,
  • plně hrazenou Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • a občas se dá pracovat i z domu.

Pozice je vhodná i pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Líšeňská 2657/33a, 63600 Brno
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením, Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766
ID inzerátu: 560538

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.