Dentalní hygienista/ka - Praha 2

  • Praha
  • HPP, Zkrácený úvazek

Popis

Co vás čeká

Do mladého a přátelského kolektivu  hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

Dentalní hygienista/ka na plný úvazek nebo zkraceny uvazek.

Jsme zavedená soukroma stomatologická ordinace s dlouholetou praxí. Poskytujeme komplexní stomatologické služby v příjemném a klidném prostředí. Nabízíme moderní vybavení, příjemné prostředí, milý a odborně zdatný personál vedený odborníky s mnohaletými zkušenostmi

Místo výkonu práce: Karlovo namesti 15, Praha 2, Stomatologická klinika Magic Smile

Nastup: ihned nebo dle domluvy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výhodou - ne podmínkou znalosti cizího jazyka (Aj)
  • Hledáme hygienistu/ku který/a se nebojí přijímat nové výzvy
  • Rád/a pracuje s novými technologiemi,
  • je schopen/a týmové práce, manuálně zručný, má příjemné vystupování, chce na sobě pracovat a dále se rozvíjet
  • uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost
  • proklientský přístup k pacientům

Co vám můžeme nabídnout

Nabizime:

  •  moderní vybavení, příjemné prostředí
  •  stabilní a perspektivní zaměstnání v stále se rozvíjející společnosti.
  • dbáme o spokojenost našich zaměstnanců, proto jim poskytujeme tyto zaměstnanecké benefity : Sravenky a multisport kartu.
  • možnost dotací na vzdělávací aktivity týkající se práce, kterou dělají.
  • realizujeme společenské akce, obědy a firemní večírky.
  • lidský přístup a příjemný kolektiv
  • ordinačni hodiny na míru
  • minimalizace administrativy
  • ordinace vybavené výpočetni a moderni technikou
  • stálá klientela
  • Nabízíme platové ohodnocení s podílem na zisku dle pracovního nasazení.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na mail : daria.kapular@magicsmile.cz

Děkujeme za Váš zájem

Benefity

  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na vzdělávání

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Daria Kapular DiS.
E-mail: daria.kapular@magicsmile.cz