Učitel/ka mateřské školy

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Společnost: Mateřská škola Nademlejnská

Lokalita: Praha - Hloubětín

Pracovní pozice: Učitelka mateřské školy

Typ pracovního úvazku: Plný úvazek

Hledáme paní učitelku pro naši mateřskou školu. Máte-li středoškolské vzdělání a pokud Vás respektující výchova a laskavá péče o děti naplňuje, jste tím, koho hledáme. Naší společnou vizí je poskytovat dětem to nejlepší, rozvíjet jejich dovednosti, předávat jim znalosti a vzdělávat je pro budoucnost.

Náplň práce:

  • Plánování a realizace stimulujících výukových programů pro děti ve věku 2-6 let.

  • Podpora emocionálního a sociálního rozvoje dětí.

  • Tvorba inspirujícího a bezpečného učebního prostředí pro děti.

  • Aktivní spolupráce s rodiči a kolegy v týmu.

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání.

  • Výrazné zájmy o respektující výchovu a péči o děti.

  • Schopnost být kreativní, inovativní a iniciativní.

  • Laskavý a empatický přístup k dětem.

  • Vynikající komunikativní dovednosti a týmový duch.

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo na plný úvazek.

  • Možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání.

  • Inspirující pracovní prostředí a spolupráci v týmu.

  • Konkurenční mzdu a benefity.

Pokud máte zájem o tuto pozici, prosím, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu:info@nademlejnska.cz

Těšíme se na setkání s Vámi a na společnou cestu k vzdělávání a rozvoji dětí.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC

Benefity

  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Vejvodová
E-mail: info@nademlejnska.cz