Staniční sestra v lázních- náborový příspěvek 50 000 Kč

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Karlovy Vary

Popis

Co Vás čeká:

Pro léčebný úsek lázeňského hotelu hledáme staniční sestru, pro vedení kolektivu 5-6 sester.

Hlavní pracovní náplní  je vedení kolektivu sester, podílet se na činnostech  vyplývajících z provozu léčebného úseku, plánování směn, kontrolní činnost a zastupování vrchní sestry.

Nabízíme  práci v příjemném a klidném  prostředí na ranní směnu.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

SZŠ nebo VOŠ v oboru - osvědčení ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb., § 66

Min. 1 rok praxe v oboru a min. 2 roky praxe s vedením kolektivu

znalost Nj na komunikativní úrovni

částečná znalost Aj

Co Vám můžeme nabídnout:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK: 50 000 Kč

Možnost pronájmu služebního bytu i s dalšími rodinnými příslušníky.

Práci u stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání.

Personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR, 25 dní dolvolené a další benefity dle kolektivní smlouvy.

DATUM NÁSTUPU: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte Gabrielu Bartoš 702 153 251

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Umístění pracovní pozice

Léčebné lázně Jáchymov a. s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–39 000 Kč
Pracoviště: T. G. Masaryka 415, 36251 Jáchymov
Kontaktní osoba: Gabriela Bartoš
E-mail: nabor@laznejachymov.cz
Telefon: 702153251
ID inzerátu: 582099