Obchodní zástupce/kyně

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup ihned

Jsme firma zaměřená na prodej kovoobráběcích nástrojů ISCAR a podpůrných produktů kovoobrábění, zejména upínacích systémů, maziv, chladících a řezných kapalin.
Do našeho týmu hledáme nového obchodního zástupce, který bude pečovat o stávající zákazníky a nebojí se oslovit jakékoli potenciální a nové zákazníky.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků (kontaktování zákazníka přímo v jeho sídle, řešení technických problémů).
  • Technická podpora zákazníkům.
  • Péče o přidělené stávající zákazníky, udržování aktivního a pravidelného kontaktu a rozvíjení další
    spolupráce.
  • Podpora marketingových aktivit, realizace připravených promoakcí.
  • Reporting dat - pravidelný monitoring a analýza informací zjištěných na trhu.

Požadujeme:

  • Zájem a motivaci pro obchodní činnost.
  • Technické znalosti strojírenství výhodou, případně Vás zaškolíme.
  • Prezentační a komunikační dovednosti.
  • Silná orientace na plnění cílů.
  • Spolehlivost, samostatnost.
  • Časovou flexibilitu.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:

  • Služební automobil.
  • Služební telefon a notebook.
  • Perspektivní práci se zajímavými produkty.
  • Odborný a kariérní rozvoj, včetně dalšího vzdělávání.
  • Dobrý kolektiv spolupracovníků.

Kontakt: e-mailem simunkova@iscarex.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Umístění pracovní pozice

ISCAREX, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: Třebovská 115, 56203 Ústí nad Orlicí
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Pavla Šimůnková
E-mail: simunkova@iscarex.cz
ID inzerátu: 589703

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.