specialista Oddělení realizace investic

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Chcete se podílet na výstavbě nových pavilonů nemocnic v Ústeckém kraji? Hledáme nové členy do týmu zajišťujícího mj. dostavby nemocnic s investičními náklady v řádu stovek miliónů korun. Nabízíme pracovní pozici specialisty oddělení realizace investic na plný úvazek zajišťující činnost správce stavby zejména na dostavbách nemocnic Krajské zdravotní, a.s.

Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření (stavební zaměření výhodou)
orientace v procesu realizace investičních záměrů stavebního charakteru
orientace v technických a právních předpisech týkajících se staveb (zejména Zákon č.183/2006 Sb. včetně prováděcích předpisů, orientace v obecných požadavcích na stavby atd.)
výhodou znalost tvorby a orientace v rozpočtování staveb
výhodou orientace v Zákoně č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.)
praxe v oboru min. 10 let
samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti
řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce:
zajištění služeb správce stavby na dostavbách pavilonů nemocnic Krajské zdravotní, a.s.
zastupování investora při realizaci investiční výstavby, koordinační činnost s tímto spojená řízení kontrolních dnů stavby apod.
kontrolní činnost, zejména kontrola plnění smluvních ustanovení
administrativní činnost související s realizací investičních zakázek (zápisy z kontrolních dnů, příprava podkladů, převzetí podkladů a seznámení se s nimi, atd.)
příprava a koordinace změnových řízení
spolupráce na přípravě a administraci zadání veřejných zakázek a jejich hodnocení

Nabízíme:
pracovní poměr s odpovídajícím finančním ohodnocením
zázemí úspěšné, stabilní a rozvíjejí se společnosti
moderní a příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou aj.)
nástup možný ihned

Přihlášky se strukturovaným životopisem zašlete na email: jindriska.vocaskova@kzcr.eu
Jindřiška Vocásková

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jindřiška Vocásková
E-mail: jindriska.vocaskova@kzcr.eu

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů zájemců a uchazečů o zaměstnání jsou dostupné na internetových stránkách www.kzcr.eu v sekci Ochrana osobních údajů.