Všeobecné sestry - HPP

  • Vsetín
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

VŠEOBECNÉ SESTRY - HPP
Nástup možný po dohodě ihned, možnost práce i formou DPP nebo pracovní poměr zkrácený.

HLEDÁME: Trpělivou, ochotnou a empatickou posilu do našeho týmu. Trestní bezúhonnost. Vzdělání: SZŠ nebo VOŠ. Uživatelská znalost práce na PC. ŘP skup. B.

NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování zdravotní péče osobám se zdrav. postižením, osoby s chronickým onemocněním apod. Monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta

NABÍZÍME: HPP na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou (nepřetržitý provoz - denní a noční směny, víkendy), možnost zkráceného úvazku. Příplatky za víkend, svátky a noční směny. Pestrá, užitečná a smysluplná práce. Přátelská atmosféra na pracovišti. 5 týdnů dovolené + sick days. Zázemí stabilní neziskové organizace .

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8 do 14 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz

Ov.e.: 17.01.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

Charita Nový Hrozenkov

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000 Kč
Pracoviště: 124, 75604 Nový Hrozenkov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Némethová
E-mail: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz
Telefon: 734 891 156; 571 451 548
ID inzerátu: 610012

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.