PLC programátor/ka

  • Olomouc
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Jsme stabilní společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES v průmyslových
podnicích. Pro rozšíření svého týmu hledáme PLC programátora.

Náplň práce:

  • Programování řídícího systému PLC (především Siemens S-1200, S7-300, S7-1500), HMI
  • Oživování jednoúčelových strojů nebo montážních linek
  • Vizualizace operátorských panelů
  • Kooperace s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby
  • Uvádění strojů a zařízení do provozu u zákazníků (v ČR i zahraničí)
  • Servisní činnost
  • Zajímavá a různorodá práce pro výrobní společnosti
  • Služební cesty zhruba 2-4 dny v měsíci

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Základní znalost programování PLC
  • Výhodou znalost vývoje elektroniky
  • Výhodou vyhláška č. 50/78 Sb.
  • Výhodou znalost programování v C/C++ nebo Delphi
  • Angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Vhodné pro absolventy VŠ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Finanční ohodnocení dle schopností uchazeče
  • Možnost profesního růstu, odborné vzdělávání
  • Pružná pracovní doba – 8 - 16 nebo 9 - 17 hod.

- Více na http: //www.elektlabs.cz/kariera

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

Elekt Labs s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Pracoviště: Mozartova 354/81, 77900 Olomouc
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Michaela Skopalíková
E-mail: office@elektlabs.cz
ID inzerátu: 611709

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.