Vedoucí provozu charitní pečovatelské a osobní Asistenční služby

  • Vsetín
  • HPP
  • nástup ihned

VEDOUCÍ PROVOZU CHARITNÍ PEČOVATELSKÉ A OSOBNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY

HLEDÁME: Zkušenosti s prací v terénu, pečovatelskou činností v rámci sociálních služeb - výhodou. Lidský přístup, komunikativní a samostatnou osobu, klidnou, vyrovnanou, přátelskou. Organizační typ a zkušenosti s vedením týmu. Aktivní řidič (sk. B). Uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Nástup ihned.

NÁPLŇ PRÁCE: Řízení chodu celé služby (terénní pečovatelské a osobní asistenční). Odpovědnost za rozpis práce pracovníků, sledování jejich volných kapacit, plánování dovolených, kontrola odpracované doby-podkladů pro výpočet mezd. Kontrola provozu aut a rozpisy, kontrola hospodárnosti. Dovoz obědů - plánování rozvozu a komunikace s jídelnami.

NABÍZÍME: Pestrou, smysluplnou práci v přátelském prostředí. Pružnou nebo pevnou pracovní dobu. Možnost částečně pracovat z domova. Pevné zázemí stabilní neziskové organizace s mnohaletou tradicí. 5 týdnů dovolené, sick day. Zajímavé finanční ohodnocení.

PRVNÍ KONTAKT: Životopis a motivační dopis (proč tuto práci chcete a můžete dělat) pošlete paní personalistce Ing. Ivaně Némethové (ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz), telefonní kontakt zatím nutný není.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - Pružná nebo pevná pracovní doba,možnost částečně práce z domova, sick day a jiné

Umístění pracovní pozice

Charita Nový Hrozenkov

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Pracoviště: 124, 75604 Nový Hrozenkov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Némethová
E-mail: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz
Telefon: 734 891 156; 571 451 548
ID inzerátu: 620709

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.