TECHNIK / ZAHRADNÍK REALIZACÍ ZAHRAD pro Jižní Čechy

  • Doporučujeme
  • Tábor
  • HPP, DPP, Zkrácený úvazek, IČO, Brigáda

Hledáme vedoucího realizací v oblasti údržby veřejné a interiérové zeleně pro oblast Jižních Čech. Více o nás na:

Náplň práce:

  • realizace zahrad a veřejné zeleně
  • údržba soukromé a veřejné zeleně
  • práce s drobnou zahradní mechanizací a její servis
  • obsluha složitější mechanizace pro zakládání zeleně
  • evidence vlastní docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace.

Požadavky:

  • samostatnost a spolehlivost, schopnost se rychle orientovat ve svěřených úkolech
  • odpovědnost za svoje kroky, loajalita a komunikativnost
  • manuální zručnost, schopnost navázat nová řešení při plnění zadaných úkolů
  • ŘP sk. B výhodou
  • časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezóně
  • znalost rostlinného sortimentu a postupů zakládání zeleně velkou výhodou
  • výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:

  • motivační prémie
  • systém vzdělávání
  • příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • různorodou práci ve venkovním prostředí na nejlepších projektech v oboru
  • možnost karierního růstu při prokazatelné kvalitě práce
  • propracovaný systém školení a odboné podpory.
    V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.

Možnost zkráceného úvazku např. na 3 - 4 dny.
Kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • Zvláštní prémie - motivační prémie

Umístění pracovní pozice

Ing. Pavel Hofman

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Svépomoc 1077, 39102 Sezimovo Ústí
Typ úvazku: HPP, DPP, Zkrácený úvazek, IČO, Brigáda
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hofman
E-mail: info@landeco.cz
ID inzerátu: 625027