POMOCNÍK/POMOCNICE V KUCHYNI (HPP, DPP, DPČ)

  • Frýdek-Místek
  • HPP, DPP, DPČ
  • nástup ihned

Popis

C04 z:31/1/2023 (HPP, DPP, DPČ) a:1/12/2023
Hledáme pracovní tým pro nového provozovatele restauračního zařízení se zaměřením na tradiční českou kuchyni.

Náplň práce:

  • pomocné práce při přípravě jídel, mytí nádobí, úklid restauračního zařízení
  • úklid pokojů, výpomoc za barem.

Nabízíme:

  • ubytování, personální stravu.
  • možnost dohodnout i zkrácený pracovní úvazek či nepravidelnou výpomoc.
    Kontakt telefonicky, emailem, osobně - po předchozí telefonické domluvě.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování

Umístění pracovní pozice

Barbora Stýskalová

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000 Kč
Pracoviště: 241, 73914 Ostravice
Typ úvazku: HPP, DPP, DPČ
Kontaktní osoba: Barbora Stýskalová
E-mail: hostinecureky@seznam.cz
Telefon: 603 975 146
ID inzerátu: 625557

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.