Specialista oddělení péče o klienty

  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

41100 Všeobecní administrativní pracovníci
Zamk
Kontakt:osobně na adrese Mojmírovců 167/9, Ostrava po předchozí tel. domluvě, e-mailem administrativa@czech-job.cz, telefonicky 606 026 264 Po-Pá 9:00-12:00 hod.

Jsme školící středisko a autoškola zaměřující se na školení cizinců - profesionálních řidičů.
Do našeho týmu hledáme aktivního, komunikativního člověka se znalostí ruského/ukrajinského jazyka, který se postará o naše zahraniční klienty po celou dobu jejich školení.

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zahraničními klienty.
  • Doprovod a tlumočení cizincům při návštěvách úřadů, lékaře apod..
  • Kompletní správa firemní ubytovny.
  • Administrativa - práce s firemním IT systémem, e-mailová a telefonická komunikace, příprava dokumentů.

Požadujeme:

  • Podmínkou je perfektní znalost českého a ruského/ukrajinského jazyka z důvodu každodenní komunikace s cizinci i českými úřady.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, pro-klientský přístup, smysl pro týmovou práci, flexibilitu, samostatnost a aktivní přístup.
  • ŘP sk.B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci na HPP.
  • Atraktivní firemní zázemí a skvělý kolektiv.
  • 25 dnů dovolené, stravenky, firemní akce atd.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Umístění pracovní pozice

CZECH JOB EDUCATION s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 26 000 Kč
Pracoviště: Mojmírovců 167/9, 70900 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Markéta Hlavicová
E-mail: administrativa@czech-job.cz
Telefon: 606 026 264
ID inzerátu: 636095

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.