Vinohradníci

  • Mladá Boleslav
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Prvotní kontakt:
libichova@jap-jacina.cz

Upřesňující informace:

KOHO HLEDÁME?
Do nově vznikajícího a prvního vinohradu v Českém Ráji hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, vínu a manuální práci.
Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost.
Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru vinohradnictví, ale není podmínkou.
Výhodou je řidičský průkaz skupiny B a ochota pracovat přesčas v době vinobraní a lahvování.

CO VÁS ČEKÁ?
Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad - manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání,…), mechanizované práce s vinohradnickou technikou, ošetřování a hnojení rostlin, mulčování a jiné práce ve vinohradě, sklizeň hroznů
Dále také práce ve vinném sklepě, lahvování, skladování a expedice vína, závoz objednávek.
Vinohrad a veškeré zázemí se nachází v obci Jivina u Mnichova Hradiště.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 000 Kč
Pracoviště: 25, Jivina
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Šárka Libichová
E-mail: libichova@jap-jacina.cz
Telefon: 731 661 187
ID inzerátu: 639271

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.